На сьогодні субсидії в Чернівецькій області отримують понад 58 тис. домогосподарств


  • 05/02/2019
На сьогодні субсидії в Чернівецькій області отримують понад 58 тис. домогосподарств

Про це повідомив директор Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Віталій Савкін під час брифінгу.

Він також наголосив, що з 1 січня 2019 року стартував I етап отримання субсидій в грошові формі (монетизація субсидій).

Тим українцям, які вперше оформлюватимуть субсидію, гроші будуть надходити на банківський рахунок в «Ощадбанку». Тобто всі ті, хто подає документи на субсидію в січні, вже отримають гроші на оплату комунальних послуг на обліковий запис.

Як пояснив Віталій Савкін, на кожного одержувача субсидій, після обробки заяви на монетизацію, буде автоматично відкритий персональний рахунок в банку, на якому відображатимуться житлові субсидії в грошовій формі. Тобто, кошти будуть направлятися на оплату послуг за спожитий газ, тепло, електроенергію і воду.

Структурні підрозділи з питань соціального захисту населення призначають субсидію на основі поданих документів, АТ «Ощадбанк» створює облікові записи одержувачів житлових субсидій та здійснює перерахування коштів на рахунки підприємств надавачів житлово-комунальних послуг.

«На сьогодні Заставнівський, Новоселицький, Кельменецький, Сокирянський, Вижницький райони та місто Чернівці вже сформували відповідні реєстри за програмним комплексом і запрацювали за новою технологією», - додав Віталій Савкін.

З 1 січня 2019 року за призначенням субсидій до управлінь праці та соціального захисту звернулось 5 тис. 188 домогосподарств: з них – 1135 – на житлово-комунальні послуги,  -  4053 – скраплений газ та тверде паливо.

Коментарі