Вижницька та Сторожинецька ОТГ діляться успішним досвідом


  • 26/09/2018
Вижницька та Сторожинецька ОТГ діляться успішним досвідом

26 вересня у рамках програми стажування на тему: «Децентралізація на практиці – вчимося один від одного», організованої ЧВП «Центр розвитку місцевого самоврядування», представники ОТГ Запорізької, Хмельницької та Черкаської областей відвідали Вижницьку та Сторожинецьку об’єднані громади Чернівецької області. Метою візиту є ознайомлення представників об’єднаних територіальних громад з практикою впровадження проектів регіонального розвитку та вивчення успішного досвіду реалізації проектів у різних сферах у Вижницькій та Сторожинецькій громадах.

Вижницька громада, де основним пріоритетом розвитку є туризм, представила для ознайомлення туристично-інформаційний центр «Ворота в Карпати», сільські зелені садиби, а також продемонструвала громадські ініціативи, реалізовані за співпраці Вижницької ОТГ, Вижницької міської ради з громадськими організаціями. Також делегація відвідала туристичну базу «Кремениця», музей коледжу прикладного мистецтва ім. Шкрібляка та ознайомилася з роботою пожежної команди села Іспас.

Сторожинецька об’єднана територіальна громада, яка є однією з найбільших об’єднаних громад в Україні, ознайомила гостей з успішним досвідом впровадження проектів у сфері освіти. Делегація відвідала освітянський «флагман» ОТГ – Сторожинецький районний ліцей, дошкільну установу №2 «Дзвіночок», Центр дитячо-юнацької творчості «Юність Підгір’я», інклюзивно-ресурсний центр, Сторожинецьку ЗОШ І-ІІ ступенів та МП «Скіф». Крім того, представники ОТГ Запорізької, Хмельницької та Черкаської областей мали змогу ознайомитися з напрацюваннями освітян і умовами, створеними для здобуття якісної і доступної освіти.

Коментарі