Освітяни та медики роз’яснять доцільність та необхідність проведення щеплень проти кору

Освітяни та медики роз’яснять доцільність та необхідність проведення щеплень проти кору

24 січня відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів в.о. голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець.

На порядку денному розглянуто епідемічну ситуацію з кору, ГРВІ та проведення профілактичних та протиепідемічних заходів.

Під час засідання Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації доручено сформувати реєстри щодо кількості дітей, які не щеплені проти кору, згідно з діючим Календарем профілактичних щеплень, по кожному закладу загальної середньої освіти та подати відповідну інформацію Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації.

Також з метою роз’яснення доцільності та необхідності проведення щеплень проти кору освітяни проведуть із залученням медичних працівників батьківські збори. Разом з тим, Департамент освіти ОДА забезпечить дотримання вимог статті 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» при організації навчального процесу.

Департамент охорони здоров’я обласної державної адміністрації продовжить імунізацію дітей та дорослих області проти кору, паротиту та краснухи та інших інфекцій за Календарем профілактичних щеплень в Україні. Разом з тим, керівництву профільного департаменту було доручено взяти під особистий  контроль питання раціонального використання вакцини  проти кору, паротиту, краснухи.