Молодь Буковини запрошують взяти участь у проектах Європейського корпусу солідарності

Молодь Буковини запрошують взяти участь у проектах Європейського корпусу солідарності

10 грудня 2018 року Європейська Комісія оголосила новий конкурс з відбору проектів в рамках ініціативи ЄС «Європейський корпус солідарності», яка відкриває можливості для молодих людей проводити волонтерську діяльність, стажуватись, знаходити робочі місця, а також реалізувати свої власні проекти направлення на сприяння солідарності в європейському суспільстві.

Участь у проектах в рамках Європейського корпусу солідарності можуть брати особи у віці 18-30 років, які проживають в державах-членах ЄС, країнах-партнерах та Україні. Участь фізичних осіб обмежена лише проектами у сфері волонтерської діяльності, а юридичних осіб - в якості партнерів.

Зазначена ініціатива ЄС розрахована на 2018-2020 роки з бюджетом 375,6 млн. євро. Учасники можуть брати участь у широкому спектрі проектів допомагаючи вирішувати складні ситуації в Європі, зокрема, надавати допомогу у запобіганні стихійних лих або відновлювальних роботах, сприяти роботі центрів шукачів притулку, допомого та у вирішенні соціальних проблем в громадах тощо.

Потенційним учасникам необхідно зареєструватись та подати заявку через Європейський молодіжний портал за наступним посиланням: https://europa.eu/youth/solidarity_en.

Реєстрація проектів буде відкрита з 5 лютого до 1 жовтня 2019 року в залежності від виду діяльності.

Більш детальну інформацію щодо участі в ініціативі, цілей та пріоритетів, доступного фінансування, вимог та критеріїв, що висуваються до учасників, можна отримати за наступним посиланням: https://europa.eu/youth/solidarity-corps.