Співчуття Михайла Павлюка з приводу смерті доктора історичних наук, професора Георгія Костянтиновича Кожолянка


  • 11/01/2019
Співчуття Михайла Павлюка з приводу смерті доктора історичних наук, професора Георгія Костянтиновича Кожолянка

Від імені обласної державної адміністрації та від себе особисто висловлюю щирі співчуття з приводу смерті доктора історичних наук, професора Георгія Костянтиновича Кожолянка.

Знаний буковинець пішов з життя 10 січня 2019 року. Йому було 73.

Буковинська громада завжди пам’ятатиме талановитого науковця! Нехай Бог дасть сили пережити родині та близьким біль тяжкої втрати.

Вічна йому пам’ять!

Георгій Костянтинович Кожолянко - доктор історичних наук, професор ЧНУ ім. Ю. Федьковича, народився 27 червня  1946 року в селянській родині у с. Кам’яна Сторожинецького району. Закінчив історичний факультет ЧДУ, аспірантуру при Інституті історії АН УРСР і захистив кандидатську дисертацію, у 1992 році – докторську на тему «Матеріальна культура населення Північної Буковини». Працював старшим лаборантом, викладачем, доцентом, завідувачем кафедри етнології, античної та середньовічної історії ЧНУ, з 2006 р. – професор цієї кафедри. Учений досліджував походження, матеріальну і духовну культуру українців, українську діаспору в США, Канаді, Росії, Молдові.За час науково-педагогічної діяльності підготував і опублікував близько 400 наукових та науково-методичних праць.

Коментарі