За право торгувати підакцизними товарами буковинські суб'єкти господарювання сплатили більш як 8,7 млн. грн.

За право торгувати підакцизними товарами буковинські суб'єкти господарювання сплатили більш як 8,7 млн. грн.

У Головному управління ДФС у Чернівецькій області повідомили, що цьогоріч підприємці Буковини за ліцензії на право торгівлі пивом, алкогольними напоями та тютюновими виробами сплатили до бюджету 8,7 млн. грн. Упродовж серпня бюджет поповнився на 0,9 млн. грн.

Станом на 1 вересня 2018 року в області роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами здійснюють 2236 суб‘єктів господарювання, які отримали 4829 ліцензій. Зокрема, на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями – 2709 ліцензій та на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами – 2120 ліцензій.

Натомість, з початку року за несвоєчасну сплату чергового платежу призупинено дію 123 ліцензій.

Фахівці фіскальної служби області звертають увагу, що лише за наявності відповідної ліцензії, суб’єкти підприємницької діяльності, незалежно від форми власності, можуть провадити торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Нагадаємо, ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, а також довідки про внесення місця зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного держреєстру можна отримати в Головному управлінні ДФС та Центрах обслуговування платників за місцем здійснення діяльності.

Порядок ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами регулюється Законом України від 19.12.1995 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». 

На офіційному порталі територіальних органів Головного управління ДФС у Чернівецькій області, сформовано та постійно оновлюється «Реєстр виданих, призупинених та анульованих ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами». З даною інформацією можна ознайомитись в розділі «Реєстри» за посиланням: http://cv.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy