Відбулись земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки державної власності

Відбулись земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки державної власності

В грудні 2018 року в Глибоцькій районній державній адміністрації відбулись земельні торги з продажу права оренди земельної ділянки державної власності, організовані обласною державною адміністрацією.

Від Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації взяли участь в аукціоні Олександр Варжевський – директор Департаменту та Олександр Церковний – начальник відділу земельних відносин та юридичного забезпечення управління розвитку сільських територій Департаменту.

На земельних торгах виставлено лот № 29185, земельна ділянка, площею 0,5451 га, кадастровий номер 732108540:001:006:0540 цільове призначення 03.08 – для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, яка розташована в адміністративних межах Тереблечанської сільської ради Глибоцького району Чернівецької області.

За результатами проведеного аукціону право оренди на вищезазначену земельну ділянку було продано суб’єкту господарювання Чернівецької області.

            Додатково повідомляємо, що на аукціон виставлено 60 земельних із цільовим призначенням - для рибогосподарських потреб, для будівництва та обслуговування об’єктів фізичної культури і спорту, для несільськогосподарського призначення.

            По 5 земельних ділянках укладено договори на виконання землевпорядних та землеоціночних робіт.

            Проведено відбір виконавців (ліцитаторів) та укладено договори на виконання земельних торгів по 4 земельних ділянках.