В селі Годинівка Острицької ОТГ відкрили ФАП

В селі Годинівка Острицької ОТГ відкрили ФАП

Днями в селі Годинівка, яке увійшло до складу Острицької ОТГ, відкрили ФАП після проведення робіт з капітального ремонту.

Проект здійснювався за кошти субвенції з державного бюджету місцевим  бюджетам на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Всього, у 2018 році Острицька ОТГ отримала 3,6 млн. грн. зазначеної субвенції. На проект з капітального ремонту Годинівського ФАП (з використанням енергозберігаючих заходів) громада спрямувала понад 1 млн. грн., а обсяг співфінансування з місцевого бюджету становив 183,5 тис. грн.

Згідно Порядку умов надання інфраструктурної субвенції, проектні заявки повинні відповідати плану соціально-економічного розвитку ОТГ. Проект Острицької ОТГ з капітального ремонту відповідає цілі плану соціально-економічного розвитку громади, яка передбачає розвиток культури, науки, соціальні сфери, як основа розвитку людського капіталу та трансформації інституційного середовища, а також в контексті операційних цілей щодо розвитку системи охорони здоров’я.

Метою проекту стало  створення належних умов для організації системи охорони здоровя, а основними завданнями – створення належних умов для надання послуг у сфері охорони здоровя та модернізація матеріально-технічної бази медичного закладу. Кількість населення, на яке поширюються послуги Годинівського   ФАП становить 2200 осіб.

Реалізація проекту з реалізації капітального ремонту Годинівського ФАП за кошти державної фінансової підтримки дозволила наблизити надання та своєчасне отримання медичних послуг для мешканців громади  с. Годинівка. Крім цього, вчасна і якісна реалізація запланованих проектів і заходів дозволила покращити взаємодію і довіру населення ОТГ до місцевої влади.