Михайло Павлюк дав низку доручень під час колегії ОДА


  • 26/12/2018
Михайло Павлюк дав низку доручень  під час колегії ОДА

Під час засідання колегії ОДА в.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк дав низку доручень керівникам структурних підрозділів ОДА, районним державним адміністраціям та рекомендацій виконкомам Чернівецької та Новодністровської міських рад, об’єднаним територіальним громадам області.

Щодо виконання плану заходів з оптимізації мережі закладів освіти Чернівецької області на 2017/2018 навчальний рік, вирішено продовжити роботу щодо оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти та приведення її у відповідність до потреб громад області, не допускати закриття діючих позашкільних навчальних закладів та зменшення кількості гуртків у них, розширювати мережу дошкільних навчальних закладів шляхом будівництва нових закладів, реконструкції та проведення ремонтів існуючих закладів, відкриття дошкільних підрозділів у складі закладів загальної середньої освіти, також вжити у 2019 році достатніх заходів щодо приведення штатної чисельності закладів загальної середньої освіти до фінансових можливостей місцевих бюджетів, що в свою чергу забезпечить фінансову стійкість бюджетів місцевого самоврядування.

Департаменту освіти і науки ОДА необхідно затвердити дорожню карту проведення оптимізації мережі і штатної чисельності підвідомчих установ та подати на розгляд сесії Чернівецької обласної ради, забезпечити виконання Плану Заходів з реалізації I етапу Національної стратегії реформування системи інституційного догляду та виховання дітей на 2017–2026 роки відповідно до рейтингової оцінки за даними Національного офісу з деінституалізації при Уповноваженому  Президента України з прав дитини.

Передбачається, що зміни торкнуться Інституту післядипломної педагогічної освіти Чернівецької області та КЗ «Хотинська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 2».

Посадовець вказав на необхідність Вижницькій, Глибоцькій, Сторожинецькій районним державним адміністраціям активізувати роботу щодо придбання шкільних автобусів.

Окремо посадовець наголосив на необхідності провести низку нарад щодо нагальних питань. «Необхідно провести нараду з фахівцями медичної галузі щодо ситуації з сплахом кору в області, зокрема в Путильському районі. Також - продовжуючи фінансову тему - вважаю необхідним організувати низку нарад з усіма причетними щодо цільовому й ефективному використанню коштів», - перерахував Михайло Павлюк.

Коментарі