Недобоївська ОТГ: розвиток соціально-економічної інфраструктури

Недобоївська ОТГ: розвиток соціально-економічної інфраструктури

Недобоївська ОТГ використовує всі можливості, які з’явилися в неї після об’єднання, в тому числі грантове фінансування від ЄС. Так, громада отримала грантове фінансування від проекту, який реалізується в межах ініціативи ЄС  «Мери за економічне зростання» на суму 25 тис. євро. За рахунок отриманих коштів Недобоївська ОТГ створила сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «Fruit eco-op», який надає послуги населенню із утилізації і дроблення відходів від саду.

      Також в межах ініціативи «Мери за економічне зростання» отримано 400 тис. грн. для проведення ремонтних робіт в Центрі економічного зростання. Громада вже уклала договір на проведення робіт, які планують розпочати наступного тижня.

У рамках іншого проекту, а саме, Австрійської агенції розвитку та ПРООН «Сприяння сталому розвитку сільських територій Чернівецької та Одеської областей», отримано 200 тис. грн. на проведення утеплення та здійснення ремонтних робіт фасаду Недобоївської ЗОШ I-III ступенів.

        Крім того, Недобоївська об’єднана територіальна громада стала однією з 6 ОТГ Чернівецької області, які беруть участь у другому раунді Фази впровадження напряму з покращення якості надання адмінпослуг Програми «U-LEAD з Європою».

       Інфраструктурна субвенція також є однією з переваг і гарним стимулом для розвитку об’єднаної територіальної громади. На 2018 рік Недобоївський ОТГ передбачено 2 млн. 350 тис. грн. інфраструктурної субвенції. За рахунок коштів субвенції у Недобоївській ОТГ проведено ремонт  Долинянської ЗОШ I-III ступенів на суму 506 тис.грн. та проводяться ремонтні роботи у ДНЗ в селі Керстенці на загальну суму 440 тис.грн., Ставчанському НВК I-II ступенів на суму 518 тис.грн. та в Недобоївському НВК I-III ступенів майже на 886 тис. грн.