Учень Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Степан Коновчук здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Я - журналіст!»

Учень Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Степан Коновчук здобув перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Я - журналіст!»

14 грудня 2018 року відбулося відзначення переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт "Я – журналіст!”, що проходило на майданчику Національної спілки журналістів України. Його учасниками стали 850 старшокласників з усіх регіонів України. Особливість конкурсу – в тому, що це  чи не наймасштабніший конкурс з індивідуальною участю для юних журналістів України. Аналогів серед конкурсів, що фінансуються державою, він не має.

Нагородження відбулося за особистої участі перших осіб Спілки та засновника і керівника конкурсу "Я – журналіст!” – секретаря Національної спілки журналістів України, журналіста і медіатренера Віталія Голубєва.

Спробував свої власні сили учень Чернівецького вищого професійного училища радіоелектроніки Степан Коновчук і результат – ВПЕРШЕ Чернівецька область отримала нагороду  – диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» (керівник – викладач української мови та літератури ЧВПУР, завідувач редакційно-видавничого відділу ІППО ЧО –  Юлія Філіп). 

Віталій Голубєв закцентував, що роботи Степана серед 850 учасників, відзначилися своїм власним стилем, креативом, мікросвітом, за яким можна впізнати своєрідні й власні штрихи творчого бачення перспективного учня. Побажавши не зупинятися та розвивати індивідуальну фотоманеру.

На запитання «Чим приваблює професія журналіста?», – Степан переконливо доводить, що фотожурналістика – неймовірно захоплива сфера, вона відкриває усі творчі почування бачення того, хто тримає об’єктив у руках. 

«Не передати словами, настільки це захопливе відчуття, коли ти ловиш і фіксуєш чудові моменти, незвичайні кадри . Іноді потрібно витратити далеко не одну годину і вибрати не один вдалий ракурс, постійно змінюючи предмети при постановці, аби досягнути створення саме того фото, від якого не можливо буде відвести погляд. Фотографи надзвичайно схожі із кінорежисерами, вони відточують свій зір до досконалості, весь час проводять у пошуках потрібної деталі, постійно переводячи погляд із макро- на міні-план», – із неймовірним захопленням розповідає переможець Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» Степан Коновчук. 

Звичайно, під час подорожі до Києва на подію відзначення переможців Всеукраїнського конкурсу учнівських творчих робіт «Я – журналіст!» не могли обминути мистецькі локації, а саме  Центр сучасного мистецтва «Пінчук Арт Центр». Степан Коновчук, перший дипломований представник Чернівецької області намагався якомога більше залишити світлин на згадку про подію.