Триває розширена нарада з актуальних питань щодо реалізації регіональної політики в Карпатському регіоні

Триває розширена нарада з актуальних питань щодо реалізації регіональної політики в Карпатському регіоні

Триває розширена нарада з актуальних питань щодо реалізації регіональної політики в Карпатському регіоні. Захід організовано обласною державною адміністрацією спільно з Центром розвитку місцевого самоврядування та південно-західним хабом Програми  «U- LEAD  з Європою».

У нараді беруть участь перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, в.о. голови Михайло Павлюк, керівник Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні, Програми «U-LEAD з Європою» Юрій Третяк, координатор Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Іван Лукеря, а також заступники голови обласної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, окремих територіальних органів центральної виконавчої влади в області, керівництво районів та ОТГ, представники асоціацій органів місцевого самоврядування та інші.

Під час заходу обговорюватимуть стан і перспективи територіального розвитку Карпатського регіону з урахуванням можливостей Чернівецької області та її гірських громад та застосування інструментів регіональної політики Європейського Союзу та можливостей транскордонного співробітництва задля комплексного розвитку територій.

«Нарада є надзвичайно важливою для всіх нас, оскільки Україна поступово вибудовує свою власну систему формування та реалізації державної регіональної політики, яка після ухвалення Закону «Про засади державної регіональної політики», визначення джерел фінансування регіонального розвитку через механізм Державного фонду регіонального розвитку та  затвердження  Державної  стратегії  регіонального розвитку на період до 2020 року та відповідних регіональних стратегій набирає рис типово європейської», - зазначив в.о. голови Михайло Павлюк.