Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію» триває!

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Намалюй свою мрію» триває!

Мета конкурсу: залучити дітей до творчості, навчити, розвинути, подарувати гарні емоції, допомогти виховати дітей свідомими і відповідальними. Ми прагнемо прищепити молодому поколінню любов до праці на рідній землі, з тваринами, по господарству. 

Учасники конкурсу: діти молодшого шкільного віку малюють самі або разом з дорослими (вчителями, батьками).

З чого почати: безкоштовно замовити у нас альбоми-розмальовки для дітей зі свого класу/секції/дому творчості чи для своїх власних дітей/онуків або завантажити їх на цій сторінці. Діти спочатку розмальовують готові роботи в розмальовках, а потім малюють самі нові унікальні роботи на готовому (пустому) шаблоні, який ми розсилаємо разом з розмальовками, або просто 4 малюнки з підписами на білому папері формату А5, А4, А3!

Теми робіт: див. нижче, але можна придумати і свої. Головне, щоб вони були пов'язані з працею у полі, по господарству, догляду за тваринами, рослинами тощо.

Як малювати: кожна робота повинна складатися з 4 малюнків, які відображають 4 послідовних етапи роботи, та також підписів до них.

Наприклад, тема роботи «Виростити полуницю» :

Перший малюнок показує, що потрібно підготувати землю і посадити ділянку кущів полуниці.

Другий малюнок - дитина малює, що потрібно полити полуницю, здійснити мульчування та полоти бур'яни протягом теплого періоду року.

Третій малюнок  - потрібно підживлювати кущі та обрізати зайві листочки та вусики, щоб урожай був ще більшим.

Результат роботи: дитина малює смачні великі полуниці, що поспіли і якими можна ласувати.

Кожний етап роботи не забуваємо підписувати!

Куди надсилати: готові малюнки із зазначенням контактної інформації (ПІБ та вік виконавця, адреса для листування, номер контактного телефону, e-mail) надіслати нам листом за адресою: ТОВ «Техніка і технології», вул. Соборна 22, оф. 103, м.Кропивницький, 25009, Україна

або відсканованими на електрону пошту [email protected]

Деталі на сайті: https://t-i-t.com.ua/ua/konkurs2/?lang=ua