Михайло Павлюк запросив родини Героїв Небесної Сотні провести новорічно-різдвяні свята на Буковині


  • 13/12/2018
Михайло Павлюк запросив родини Героїв Небесної Сотні провести новорічно-різдвяні свята на Буковині

Вшановуючи подвиг Героїв Небесної Сотні, відзначаючи їх неоціненний  внесок у демократизацію України та її поступу до Європи, Михайло Павлюк звернувся до ГО «Сім’ї Героїв Небесної Сотні» Володимира Бондарчука із запрошенням приїхати до Чернівецької області для участі у низці заходів з нагоди новорічно-різдвяних свят у 2019 році

Мова йде про 13-14 січня 2019 року.

Так, 13 січня в.о. голови ОДА запропонував родинам Героїв Небесної Сотні відвідати обласне свято «Від Різдва Христового до Йордана», що відбуватиметься в музеї під відкритим небом,  зустріти на Буковині Старий Новий рік, спільно помолитися, відвідати могили наших краян Героїв Небесної Сотні - Василя Аксенина та Олександра Щербанюка.

14 січня планується проведення декількох тематичних зустрічей Михайла Павлюка та представників родин Героїв Небесної Сотні з активною молоддю, представниками громадського сектора для обміну думками з приводу того, як можна зараз спільно допомагати перемозі України в українсько-російській війні.

В.о. голови обласної державної адміністрації Михайло Павлюк дав доручення керівникам окремих структурних підрозділів ОДА організувати на належному рівні перебування на Буковині  гостей.

Коментарі