Презентовано успіхи Путильщини в освітній галузі за 2015-2018 роки


  • 11/12/2018
Презентовано успіхи Путильщини в освітній галузі за 2015-2018 роки

11 грудня на Раді регіонального розвитку Путильського району за участю заступника голови облдержадміністрації Мирослава Заячука обговорено успіхи в соціально-економічному розвитку району впродовж 2015-2018 років.

Розглядаючи освітню галузь як одну із основних, голова райдержадміністрації Микола Савчук зауважив, що таких великих коштів, які держава спрямувала на розвиток освіти за останні роки – ще Путильщина не отримувала. Відтак, і зроблено багато.  

Починаючи з 2012 року, за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку ведеться будівництво Усть-Путильської школи на 240 учнівських місць навчання. Активна фаза будівництва – з 2015 по 2018 роки.

Довгоочікуваним стало отримання 2 листопада 2018 року Путильською гімназією новітнього спеціалізованого автобусу ЕТАЛОН для комфортного та безпечного перевезення школярів. Гімназисти є учасниками низки наукових конкурсів, олімпіад та мистецьких заходів, тож поїздки в усі напрямки проводяться регулярно.

18 жовтня 2018 року з метою надання комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дітей з особливими освітніми потребами та надання всебічної допомоги з метою їх соціальної адаптації до реальних умов життя на базі Путильського територіального центру соціального обслуговування відкрито комунальну установу «Путильський інклюзивно-ресурсний центр». Заклад обслуговуватиме дітей з особливими освітніми потребами з Путили та довколишніх сіл, а також прийматиме маленьких мешканців з Селятинської, Усть-Путильської, Конятинської сільських рад / ОТГ.

Разом з тим, у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій Путильському району виділено 1379,0 тис. грн. Кошти   спрямовано на енергозберігаючі заходи: замінено вікна та двері у приміщенні Селятинської загальноосвітньої школи, Путильської загальноосвітньої школи I—III ступенів, Конятинському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок), Киселицькій загальноосвітній школі I—III ступенів, а також придбано дитячі двох’ярусні ліжка для потреб Конятинського дошкільного навчального закладу (ясла-садок).

Коментарі