За участі заступника голови ОДА Мирослава Заячука відбулося засідання обласної комісії

За участі заступника голови ОДА Мирослава Заячука відбулося засідання обласної комісії

Вчора за участю заступника голови обласної державної адміністрації Мирослава Зайчука відбулося засідання обласної комісії з питань використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

В.о. директора Департаменту агропромислового розвитку Богдан Бойчук повідомив, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 07.11.2018 №918 «Про визначення таким, що втратив чинність, пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 №254» та наказу Міністерства аграрної політики України від 22.11.2018р. № 566 «Про внесення змін до Розподілу бюджетних призначень, передбачених у державному бюджеті на 2018 рік для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів» внесені зміни до розподілу бюджетних призначень на 2018 рік з додатковим  виділенням коштів по областях.

Зокрема, додатковий обсяг бюджетних призначень області становить 6 267 728 грн.

Секретар комісії Людмила Паламарюк зазначила, що відповідно до п.8 Порядку використання коштів вищезазначеної постанови  до конкурсної комісії подано повний пакет документів для отримання компенсації від 8 суб’єктів господарювання.

Члени комісії підтримали пропозиції щодо розподілу доведених бюджетних призначень між суб’єктами господарювання, що подали заяви.

Крім того, Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації  відповідно до пункту 16 Порядку доручено подати до Мінагрополітики заявки щодо додаткової потреби в коштах, необхідних для здешевлення кредитів.