Був волонтером та добровольцем у Правому секторі - що відомо про загиблого Героя

Був волонтером та добровольцем у Правому секторі - що відомо про загиблого Героя

Солдат 10 гірсько-піхотної бригади Сергій Григорович Проданюк з с. Оселівка Кельменецького району загинув у зоні Операції Об'єднаних Сил 29 листопада 2018 року, відбиваючи напад диверсійно-розвідувальної групи бойовиків.

Сергій Проданюк, 1969  року народження, навчався в Одеському обласному базовому медичному училищі. Брав участь у бойових діях в Нагірно-Карабахської Республіки, у 90-му році отримав контузію. 

Сергій Проданюк був волонтером та добровольцем у Правому секторі. З жовтня 2017 року Келеменецьким районним військовим комісаріатом був направлений в навчальний центр Старичі Львівської області для проходження військової служби за контрактом. В подальшому проходив військову службу в 10 гірсько-штурмовій бригаді ЗСУ.

Вважався  зниклим безвісти після боїв у районі Кримського на Луганщині з 29 листопада 2018 року.  5 грудня після кількаденних перемовин  за участю представників ОБСЄ збройні формування Російської Федерації таки повернули тіло загиблого і  передали українській стороні.

У березні наступного року йому мало виповнитися 50.

У загиблого залишилася мати Майя Федорівна Топорчак 1948 року народження та сестра Людмила, які проживають у Миколаївській області. У Чернівцях залишився дядько Василь Васильович Проданюк.