Мирослав Заячук взяв участь в урочистостях з нагоди 65-річчя створення Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2


  • 06/12/2018
Мирослав Заячук взяв участь в урочистостях з нагоди 65-річчя створення Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2

6 грудня заступник голови обласної державної адміністрації Мирослав Заячук привітав буковинських освітян з нагоди 65-річчя створення комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» та наголосив на важливій ролі педагогічного колективу школи: «Хочу подякувати педагогам закладу за вашу кропітку роботу, спрямовану на максимальне наближення навчання до потреб слабочуючих діток, на їх адаптацію в суспільстві. Прикметно, що завдяки синергії Уряду, місцевої влади, налагодженій міжнародній співпраці закладу з ФРН в рамках впровадження Нової української школи за останні роки заклад вдалось оснастити сучасним мультимедійним обладнанням, забезпечити кабінети математично-природничого циклу та кабінети корекційної роботи тощо. Проте жодна реформа не може відбутися лише через виділення фінансування та підготовки відповідних документів. В тому числі, вона відбувається і через взаємодію зусиль вчителя, дітей, батьків. І тут дуже важливі ваше душевне тепло та любов, які ви даруєте вихованцям закладу».

«65 – це поважний вік, але так чи інакше, школа завжди залишається молода, адже її «господарями» є 136 вихованців закладу, і їх сміх та щирість дитячих сердець є найдорожчими», - додав Мирослав Заячук.

«Наш спільний обов’язок – зробити для цих діток усе, аби вони впевнено крокували майбутнім та ставали справжніми патріотами України», - підкреслив посадовець.

Мирослав Заячук звернув увагу присутніх на те, що створення якісних умов навчання є одним із пріоритетів, які обласна влада ставить перед собою розробляючи плани перспективного розвитку регіонів на 2019-2021 роки. «Ми розпочинаємо обговорення таких планів у районах і обєднаних територіальних громадах, - повідомив заступник голови ОДА. - Кожна територія повинна визначити свої конкурентні переваги і пріоритети, на основі яких на дорожніх регіональних мапах з’являться пріоритетні об’єкти – маркери розвитку.  Це можуть бути індустріальні парки, потужності альтернативної енергетики, елеватори, аеропорти, перинатальні центри, дороги та багато іншого. Президент наголосив, що гарантує – держава знайде можливість співфінансувати багато із цих проектів».

Коментарі