Волоківською ОТГ взято участь у воркшопі в рамках міжнародного проекту


  • 06/12/2018
Волоківською ОТГ взято участь у воркшопі  в рамках міжнародного проекту

Делегацією представників Волоківської ОТГ Глибоцького району у період з 02 по 09 грудня 2018 року спільно з представником Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича взято участь у воркшопі в рамках міжнародного проекту «Центр освіти дорослих як місце навчання демократії в Україні». Захід проводиться в Аугсбурзькому університеті (Німеччина).

Метою участі делегації у вищезазначеному семінарі є отримання відповідних методичних рекомендацій щодо подальшого створення Центру освіти для дорослих у Волоківській ОТГ Глибоцького району.

Створення такого Центру буде першим для сільської місцевості Чернівецької області. Цей проект спільно реалізується університетом м. Аугсбург (проф. Елізабет Майлгаммер), ЧНУ імені Юрія Федьковича (проф. Ірина Петрюк) та Волоківською ОТГ, завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ ФРН.

З метою налагодження подальшої співпраці, отримання досвіду та практичних навичок, делегацією заплановано відвідати Баварську громаду та відділ Європи місцевої адміністрації округу Швабія.

Коментарі