Відбувся «день відкритих дверей» кафедри політології та державного управління ЧНУ

Відбувся «день відкритих дверей» кафедри політології та державного управління ЧНУ

4 грудня 2018 року в Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича відбувся «день відкритих дверей» кафедри політології та державного управління.

На заході завідувач кафедри, доктор політичних наук Анатолій Круглашов, викладачі та студенти розповідали про основні напрями діяльності кафедри та можливості участі студентів у різних програмах в Україні та за кордоном.

Абітурієнти також мали можливість поспілкуватися з успішними випускниками кафедри. На захід був запрошений заступник начальника управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Артур Боштан. Посадовець розповів студентам про успішні та плідні роки навчання на даній кафедрі, та висловив Анатолію Круглашову та всьому педагогічному складу за здобуті знання під час навчання. Заступник начальника управління молоді та спорту ОДА побажав молоді працювати над собою, удосконалюватись і не забувати бути патріотами нашої держави, особливо в такий складний для України час.

Артур Боштан вручив подяку управління молоді та спорту ОДА завідувачу кафедри Анатолію Миколайовичу Круглашову за вагомий особистий внесок у громадсько-політичну діяльність студентської молоді та з нагоди 20-річчя заснування кафедри політології та державного управління.