[email protected] (0372) 55-15-89 Увага, сайт в тестовому режимі!

Цьогоріч буковинці відрахували до бюджету понад 1,4 млрд. грн. на доходи фізичних осіб

Цьогоріч буковинці відрахували до бюджету понад 1,4 млрд. грн. на доходи фізичних осіб

Про це повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій  області. Зокрема, за вісім місяців 2018 року  до зведеного  бюджету надійшло 1443,3 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Індикативний показник виконано на 101,1%, додатково бюджети отримали 15 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 302 млн. грн.

Місцеві бюджети отримали близько 1071,1 млн. грн., що є традиційно основним джерелом надходжень до бюджетів Буковини, адже питома вага цього податку в місцевих бюджетах складає понад 63%. З відсотків по депозитах та інших пасивних доходів мешканців області, надійшло 372,1 млн. грн.

«Від бізнесу Буковини ми очікуємо підтримки у наповненні бюджету. Адже бюджетні кошти – це забезпечення обороноздатності країни, охорони здоров’я і освіти, соціальної  сфери та інших важливих складових життя країни. Тож головним пріоритетом нашої діяльності залишається конструктивна співпраця з платниками податків і місцевою владою» - зазначає в.о. обов’язків начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.