Цьогоріч буковинці відрахували до бюджету понад 1,4 млрд. грн. на доходи фізичних осіб

Цьогоріч буковинці відрахували до бюджету понад 1,4 млрд. грн. на доходи фізичних осіб

Про це повідомляють в управлінні податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Чернівецькій  області. Зокрема, за вісім місяців 2018 року  до зведеного  бюджету надійшло 1443,3 млн. грн. податку на доходи з фізичних осіб. Індикативний показник виконано на 101,1%, додатково бюджети отримали 15 млн. грн. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 302 млн. грн.

Місцеві бюджети отримали близько 1071,1 млн. грн., що є традиційно основним джерелом надходжень до бюджетів Буковини, адже питома вага цього податку в місцевих бюджетах складає понад 63%. З відсотків по депозитах та інших пасивних доходів мешканців області, надійшло 372,1 млн. грн.

«Від бізнесу Буковини ми очікуємо підтримки у наповненні бюджету. Адже бюджетні кошти – це забезпечення обороноздатності країни, охорони здоров’я і освіти, соціальної  сфери та інших важливих складових життя країни. Тож головним пріоритетом нашої діяльності залишається конструктивна співпраця з платниками податків і місцевою владою» - зазначає в.о. обов’язків начальника Головного управління ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак.