Для районних газет проведено семінар «Головне про реформи»


  • 04/12/2018
Для районних газет проведено семінар «Головне про реформи»

Відділ інформаційної діяльності обласної державної адміністрації спільно з ГО «Буковинський центр виборчих технологій»  провели семінар для головних редакторів районних газет «Головне про реформи».

Перед присутніми з вітальним словом виступив в.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк, який зауважив: «Дуже важливим є те, що про реформи регіональним журналістам розповідають не тільки представники органів влади, але й громадські організації. Тільки спільними зусиллями ми можемо досягнути результатів у інформуванні мешканців щодо реформування різних галузей. Такі заходи є дуже важливими в цьому контексті».

Журналісти мали можливість обговорити стан впровадження медичної, освітньої реформ, децентралізацію доріг та створення ОТГ. На запитання журналістів районних газет відповідали експерти та представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації

Також журналістам розповіли про конкурси щодо висвітлення діяльності об’єднаних територіальних громад.  Семінар відбувся в  рамках проекту «Налагодження діалогу між ОТГ та ЗМІ Чернівецької області», який впроваджує БЦВТ за сприяння Посольства США.

 

Коментарі