Відбулось засідання Ради інформаційної безпеки при обласній державній адміністрації

Відбулось засідання Ради інформаційної безпеки при обласній державній адміністрації

Про інформаційний простір Чернівецької області та про актуальні питання розвитку і захисту інформаційного простору краю говорили 03 грудня 2018 року представники влади та журналістської спільноти в рамках першого засідання дорадчого органу при ОДА- Ради інформаційної безпеки.

 «Розпорядженням ОДА було утворено дорадчо-консультаційний орган -  Раду інформаційної безпеки, - сказав в.о. голови ОДА Михайло Павлюк, під головуванням якого відбулось засідання. - Ми розпочали досить складну, але дуже важливу дискусію про те, як, власне, захистити наш інформаційний простір.  Мета Ради інформаційної безпеки – зібрати з одного боку представників експертного наукового середовища, тих, які працюють щоденно в медіа просторі, журналісти і представники прес-служб , в тому числі і правоохоронних органів, з іншого боку – місцеву владу, які  б за одним столом подумали, як нам захистити наш інформаційний простір в умовах гібридної війни, в умовах постійного викривлення інформації, в умовах коли ворог постійно продукує різні фейки, неправдиву інформацію  через армії ботів і тролів це поширює».

Разом з тим члени Ради порушили такі важливі для області питання в інформаційній сфері як  вимкнення аналогового та переходу на цифрове телерадіомовлення на території Чернівецької області, роздержавлення друкованих видань, реалізація на території області проекту малопотужного FM-мовлення «Мовлення громад».