Минулої доби померли п’ятеро хворих на важку пневмонію мешканців області

Минулої доби померли п’ятеро хворих на важку пневмонію мешканців області

Із 25 лютого у стаціонарах Чернівецької області через COVID-19 пролікували 4665 буковинців.

У лікарнях області станом на 25 серпня перебуває 597 людей. Із них у 375 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою.

За минулу добу до лікарень госпіталізували 50 осіб.

У медичних закладах станом на 25 серпня лікують 39 пацієнтів у важкому стані, з них у реанімаціях – 33, на апаратах штучної вентиляції легень – 1.

________________

За минулу добу у Чернівецькій області зафіксовано п’ять летальних випадків. У всіх померлих були важкі двобічні пневмонії.

▪️ Чоловік 1944 р. н., громадянин Італії. Коронавірус у нього підтверджено. Хворів також на кардіосклероз, серцеву недостатність та цукровий діабет. Останній тиждень був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Помер у обласній лікарні.

▪️ 80-річний чоловік, житель Новоселицького району. Мав підозру на COVID-19 та постінфарктний кардіосклероз. Помер у Новоселицькій ЦРЛ.

▪️ Жінка 1949 р. н. із Новоселиччини. Коронавірус у неї підтверджено. Із супутніх недуг мала кардіосклероз та цукровий діабет. Померла у Новоселицькій ЦРЛ.

▪️ Чернівчанин, 50 років, із підтвердженим COVID-19. Крім того, хворів на цукровий діабет. Майже місяць провів у реанімації. Помер у міській лікарні №1.

▪️ Чоловік, 50 років, чернівчанин. Мав коронавірус, гіпертонію та серцеву недостатність. Помер у міській лікарні №1.

Загальна кількість зареєстрованих летальних випадків від коронавірусу на Буковині – 266.