У Чернівецькій ОДА ініціювали розробку Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва

У Чернівецькій ОДА ініціювали розробку Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва

Обласна державна адміністрація розпочинає розробку проєкту Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2021-2022 роки.

Документ передбачає створення сприятливого середовища для ведення бізнесу та розвитку МСП, популяризацію підприємницької культури та стимулювання навчання підприємницьким навичкам, підсилення конкурентоспроможності та інноваційного потенціалу МСП.

Запрошуємо представників бізнесу, громадських організацій, органів місцевого самоврядування, установ та підприємств усіх форм власності, зацікавлених у розвитку підприємництва в Чернівецької області, долучитися до розробки проєкту Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва у Чернівецькій області на 2021-2022 роки, зокрема, щодо включення конкретних заходів зі стимулювання розвитку підприємництва.

Ваші пропозиції, ініціативи та рекомендації просимо до 15 серпня 2020 року надсилати Департаменту регіонального розвитку обласної державної адміністрації  (e-mail: [email protected], тел./факс.553152).