Буковинські аграрії за орендовані майнові паї сплатили до регіональної казни майже 25,4 млн грн


  • 27/11/2018
Буковинські аграрії за орендовані майнові паї сплатили  до регіональної казни  майже 25,4 млн грн

Розповідає в.о.начальника Головного управлінні ДФС у Чернівецькій області Віталій Шпак та відзначає, орендарі земельних паїв сплатили до казни майже 25,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб з початку 2018 року.

Слід відзначити, в області сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства та інші суб’єкти господарювання використовують 122,1 тис. га земельних паїв мешканців регіону, про що укладені 367 договорів оренди. Найбільша площа паїв, які здаються в оренду, знаходяться в Заставнівському – 22,5 тис. га та Кіцманському – 20,2 тис. га районах. Також, дещо менше земельних паїв орендуються у Новоселицькому – 18,9 тис. га, Кельменецькому – 16,1 тис. га, Сокирянському – 11,7 тис. га, Хотинському – 10,1 тис. га та Глибоцькому – 7,9 тис. га районах.

За оперативними даними наразі найбільше податку на доходи фізичних осіб від оренди надійшло до місцевих скрабниць таких районів, як Заставнівський – 6,9 млн. грн., Кельменецький – 5,1 млн. грн., Новоселицький – 3,9 млн. грн., Глибоцький – 2,5 млн. грн. та Кіцманський – 2,3 млн. грн.

Однак, за підрахунками фіскалів, до кінця цього року передбачається, що місцеві бюджети отримають ще 13,1 млн. грн. ПДФО з орендної плати.

Оскільки, орендарі з орендодавцями земельних паїв розплачуються, як правило, один раз за рік в якому договір оренди земельної ділянки був укладений, то сільськогосподарські підприємства повинні розрахуватися за оренду земельних паїв до кінця поточного року - наголошує Віталій Шпак.

Про це повідомляють в Державній фіскальній службі у Чернівецькій області.

Коментарі