Президент відвідав перинатальний центр та нагородив буковинських медиків

Президент відвідав перинатальний центр та нагородив буковинських медиків

Президент України Володимир Зеленський прибув на Буковину. Глава держави розпочав робочий візит із огляду нещодавно реконструйованого перинатального центру. Разом із головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком він поспілкувався із лікарями медичного закладу, а також подарував квіти та дитяче автокрісло породіллі, чий син першим з’явився на світ у оновленому центрі.

Опісля ж Володимир Зеленський вручив державні нагороди медикам, які відзначилися у боротьбі із коронавірусною хворобою.

– Для мене честь бути у Чернівецькій області. Ми знаємо, що найскладніша робота випала нашим лікарям, адже їм довелося боротися з новою хворобою. І тільки в такі складні часи ми розуміємо, наскільки ваша професія важлива. Зараз кожен українець на собі це вже відчуває і відчув. На жаль, коли у країні спокійно, ми не дбаємо про лікарів. Точніше, не дбали. Бо зараз робимо все, щоб ви були соціально і матеріально захищені. Чернівецька область отримала найпотужніший удар від коронавірусу, тут захворіла найбільша кількість людей. Але ви витримали, максимально зберегли життя буковинців, і я дуже вдячний за це. Проте розслаблятися не можна, боротьба ця ще не закінчена, і ми на вас розраховуємо, – звернувся Президент до буковинських медиків.

Лікарям подякував і голова ОДА Сергій Осачук, наголосивши, що вони стали першопрохідцями у боротьбі із COVID-19.

– Саме ви, медики обласної лікарні у Чернівцях, стали тими піонерами, на яких потім рівнялися колеги з інших областей України, вони вам телефонували, просили поділитися досвідом. Ви рятуєте життя людей, яких спіткала коронавірусна хвороба, тому вам щирі слова подяки, – сказав Сергій Осачук.

Передбачено, що під час робочого візиту на Буковину Володимир Зеленський перевірить реалізацію проєкту «Велике будівництво» в регіоні.

Також Президент вивчить стан подолання наслідків повені в області, поспілкується з представниками місцевого бізнесу та ознайомиться з концепцією розвитку внутрішнього туризму на Буковині.

Нагадаємо, реконструкція перинатального центру тривала із 2012 року. Завершити його вдалося лише після того, як голова обласної державної адміністрації Сергій Осачук узяв цю справу під особистий контроль. 6 липня в оновленому закладі прийняли перші пологи.