«Усі буковинці повинні відчувати опіку влади», – Сергій Осачук

«Усі буковинці повинні відчувати опіку влади», – Сергій Осачук

Найперше завдання, яке стоїть перед владою – виплатити буковинцям, які постраждали від паводку, грошову компенсацію. Це допоможе людям швидше придбати нове майно та відремонтувати будинки.

Про це заявив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук після робочої поїздки до Путильського району.

«Усі мешканці Буковини, незалежно від того, близько чи далеко вони живуть від Чернівців, повинні відчувати опіку влади. Сильні дощі наробили багато лиха у Путильському районі ще 13-14 червня. Тут після повені залишаються ушкодженими десятки господарств та будинків, зруйновані дороги. Жителі сіл Підзахаричі, Розтоки та Конятин розчищають шляхи, власні оселі та подвір’я від гілок, каміння й намулу, а також підраховують збитки. Тоді як люди з Білого Потоку залишилися буквально відірваними від району. Це село розташоване на височині, де велика вода зруйнувала гірські дороги, тому є проблема із доставкою продуктів харчування», – розповів голова ОДА.

Наступним завданням влади, на думку Сергія Осачука, має стати вирішення інфраструктурних проблем – ремонт доріг та мостів, а також укріплення дамб.