Буковинські школярі склали ЗНО з української мови та літератури

Буковинські школярі склали ЗНО з української мови та літератури

Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання в розпалі. Сьогодні, 30 червня, учасники складали тестування з української мови та літератури. На нього зареєструвалося 9244 буковинців, однак прийшли на тестування 5715 осіб. 3527 абітурієнтів не з’явилися на пунктах проходження ЗНО.

Двох учасників через стан здоров’я не допустили до тестів. Ідеться про дитину з Путильського району, в якої була температура вище 37,4, та чернівецького школяра, що мав ознаки ГРВІ. Вони вже написали заяви про складання ЗНО під час додаткової сесії.

Директор департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації Микола Харатін повідомив, що на ЗНО з української мови та літератури в Чернівецькій області працювали всі 35 пунктів тестування. Учасників довезли до місць складання тестів вчасно.

Нагадаємо, через епідемію коронавірусу цьогоріч основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочалася пізніше, ніж зазвичай – 25 червня. Далі на абітурієнтів чекає ЗНО з фізики, яке відбудеться 2 липня.