Представники обласної влади зустрілися із керівним складом Молодіжної ради при Чернівецькій ОДА

Представники обласної влади зустрілися із керівним складом Молодіжної ради при Чернівецькій ОДА

У об’єднаних територіальних громадах необхідно створювати молодіжні ради. Адже, в умовах децентралізації, наявність таких дорадчих органів сприятиме залученню молоді до обговорення та вирішення питань в межах конкретної громади, допоможе налагодити співпрацю між владою та активними молодими людьми.

Про це ішлося під час зустрічі представників обласної влади із керівним складом Молодіжної ради при Чернівецькій ОДА. Зокрема, з головою ради Олександром Кійком поспілкувалися заступниця голови обласної державної адміністрації Ірина Ісопенко та начальник Управління молоді і спорту Олександр Погодін.

Також на зустрічі були присутні керівниця Молодіжної ради Хотинської міської об'єднаної територіальної громади Тетяна Юрчак, яка увійшла до складу новоствореної Молодіжної ради при ОДА, та голова Молодіжної ради Новоселицької об'єднаної територіальної громади Вікторія Вакарчук.

Присутні обговорили питання створення комітетів у складі Молодіжної ради та проаналізували основні напрямки реалізації молодіжної політики на Буковині.

Ірина Ісопенко побажала молодим людям плідної роботи, а також зазначила, що на них покладено великі надії у роботі Молодіжної ради.