Наявність перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки дозволять підвищити інвестиційну привабливість території нашого краю


  • 23/11/2018
Наявність перспективного плану розвитку області на 2019-2021 роки дозволять підвищити інвестиційну привабливість території нашого краю

За результатами сьогоднішнього засідання Ради регіонального розвитку Чернівецької області прийнято низку доручень.

За підсумками розгляду питання впровадження в області пріоритетних завдань державної регіональної політики в.о. голови облдержадміністрації Михайло Павлюк звернувся до учасників наради – керівників структурних підрозділів ОДА, районних державних адміністрацій, ОТГ з проханням  узагальнити весь доробок відповідної роботи, відтак, публічно проінформувати про її результати суспільство, та подати наявну інформацію Департаменту регіонального розвитку ОДА для узагальнення.

«Очевидно, що перед тим, як перейти до планування, до того, як ми бачимо розвиток Чернівецької області, необхідно оцінити, що зроблено за останні роки», - додав Михайло Павлюк.

За підсумками нещодавнього засідання Радою регіонального розвитку на центральному рівні поставлено завдання розробити плани перспективного розвитку територій, зокрема, йдеться про Чернівецьку область на 2019 -2021 роки, обговорити їх з суспільством, почути громади, отримати схвалення з боку громад.

 «Кожна територія повинна визначити свої переваги та пріоритети, на основі яких на дорожніх картах буде візуалізовано та визначено основні об’єкти та пріоритети на 2019-2021 роки. Прошу, аби в області було залучено максимальну кількість суб’єктів для обговорення цього перспективного плану. Необхідно, аби в кожному районі, кожній ОТГ розпочали дискусію щодо формування згаданого перспективного плану. Я прошу, аби ми почули кожного вчителя, лікаря, інженера, аби звучав голос того, хто потребує соціальної допомоги, того, як і того, хто надає та створює бюджет для відповідного регіону, області, села чи селища. Водночас нам важливо почути підприємців, котрі в цей нелегкий час справно платять податки, допомагають волонтерам, українському воїну, та зацікавлені, аби в нашій області був порядок, був захист прав і свобод громадянина, верховенства права», - підкреслив Михайло Павлюк.

Він акцентував, що кінцевим продуктом має бути стратегія розвитку Чернівецької області, яка корелюється із загальнодержавними програмами, з тими пріоритетами, котрі визначені на обласному рівні.

Наявність таких перспективних планів дозволить нам спільно з громадою отримати ті механізми фінансування, у тому числі, і міжнародного, які дозволять підвищити інвестиційну привабливість кожної території нашого краю.

Коментарі