Завдяки співпраці всіх гілок центральної та місцевої влади вдалося забезпечити наповнення місцевих бюджетів та ефективне використання бюджетних коштів


  • 23/11/2018
Завдяки співпраці всіх гілок центральної та місцевої влади вдалося забезпечити наповнення місцевих бюджетів та ефективне використання бюджетних коштів

23 листопада 2018 року в приміщення обласної державної адміністрації відбулось засідання Ради регіонального розвитку, на якому розглянуто результати впровадження в області пріоритетних завдань державної регіональної політики та обговорено перспективи розвитку Чернівецької області на 2019-2021 роки.

На засіданні виступив директор Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Віктор Подорожний, який зазначив, що упродовж останніх років завдяки співпраці з центральними органами виконавчої влади, спільним зусиллям з органами місцевого самоврядування вдалося забезпечити наповнення місцевих бюджетів та ефективне використання бюджетних коштів, утримати наявні позитивні тенденції в економіці, створити комфортні умови для ведення малого і середнього бізнесу, реалізувати інфраструктурні проекти та забезпечити виконання зобов’язань соціального характеру.

В обговоренні перспективи розвитку області взяли участь  заступники голови облдержадміністрації, представники райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад.

За результатами засідання доручено визначити перспективні плани розвитку кожного району, ОТГ області, які повинні містити основні інфраструктурні проекти, об'єкти соціальної та житлово-комунальної сфери, що повинні бути відремонтовані, збудовані, доведені до відповідного рівня експлуатації протягом 2019 – 2021 років. Процес формування перспективного плану включає консультації з громадськістю, бюджетними фахівцями та експертним середовищем.

Після засідання Ради розпочалася робота в районах та об’єднаних територіальних громадах щодо формування Плану перспективного розвитку із переліком тих об’єктів, які першочерговими будуть підлягати реконструкції чи будівництву.

Коментарі