Лабораторію, у якій роблять ПЛР-тестування на коронавірус, відремонтували за 10 днів

Лабораторію, у якій роблять ПЛР-тестування на коронавірус, відремонтували за 10 днів

У Чернівецькій обласній лабораторії зробили ремонт за сприяння представників бізнесу.

Зокрема, відомі забудовники Василь Зазуляк, який взяв на себе виконання монтажних робіт, та Петро Кінищук, котрий допоміг із координацією будівельних процесів, забезпечивши необхідну кількість робітників, зробили реконструкцію приміщення за рекордних 10 днів.

Особлива подяка компанії «Болена», яка у вкрай короткий термін виготовила і встановила металопластикові вікна та двері.

Кошти на придбання будівельних матеріалів допомогли зібрати компанія SEBN у Чернівцях та компанія ENSOF.

Подяка ГО «Волонтерський рух Буковини» та іншим небайдужим.

– У Чернівецькому обласному лабораторному центрі, де цілодобово та без вихідних роблять ПЛР-тестування на коронавірус, лаборанти працювали багато років у незручних умовах. Ми переконані, що створення гідних і комфортних умов – наш обов’язок. Тому обласна державна адміністрація разом із благодійниками допомогли лабораторному центру за рекордних 10 днів переїхати в оновлене відремонтоване приміщення. Потрібно було бачити щасливих лаборантів і гордих будівельників, адже мало хто вірив, що вони впораються. Саме так виглядає взаємодія, – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Чернівецька обласна державна адміністрація щиро дякує усім, хто долучився до спільної справи. Разом нам вдасться подолати всі виклики та негаразди!