Недобоївська ОТГ отримала землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність


  • 19/11/2018
Недобоївська ОТГ отримала землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність

Недобоївська об’єднана територіальна громада отримала землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність, що здійснено згідно з Планом–графіком передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році, розробленим Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру від 05.02.2018 (із змінами 26.03.2018).

Отже Недобоївська ОТГ додатково буде розпоряджатись майже 193 гектарами землі, що дозволить суттєво розширити ресурсну базу громад та збільшить їх інвестиційну привабливість.

Також залишилось ще 5 об’єднаних територіальних громад, які до кінця року мають отримати землі сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів у комунальну власність, а саме: Сторожинецька, Магальська, Мамалигівська, Великокучурівська, Красноїльська ОТГ.

Отримання у власність земель за межами населених пунктів - лише перший етап організації відповідного управління землями. Наступним кроком має стати розробка містобудівної документації на ці землі та визначення планів розвитку територій.

Ознайомитись із Планом–графіком, розробленим Державною службою з питань геодезії, картографії та кадастру від 05.02.2018 (зі змінами від 26.03.2018) передачі земельних ділянок об’єднаним територіальним громадам у 2018 році можна за посиланням: https://otg.land.gov.ua/bundles/gromada/doc/plan.pdf.

Перелік ОТГ, які на цей час отримали у комунальну власність земельні ділянкисільськогосподарського призначення:                               https://otg.land.gov.ua/bundles/gromada/doc/transmitted.pdf.

Коментарі