В установах державної служби зайнятості запроваджено низку обмежувальних заходів

В установах державної служби зайнятості запроваджено низку обмежувальних заходів

Щоб забезпечити безперервність процесу надання соціальних послуг клієнтам служби зайнятості, для попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID -19, в установах державної служби зайнятості на період з 12 березня до 3 квітня 2020 року запроваджено ряд обмежувальних заходів.

У міських та районних філіях Чернівецького обласного центру зайнятості  призупинено групові та масові заходи для населення та роботодавців, а осіб, які вже запрошені на них, фахівці служби зайнятості попередять про їх скасування.

Прийом безробітних буде здійснюватися не частіше одного разу на 30 календарних днів. У разі наявності підходящої роботи, час для позапланового відвідування буде узгоджуватися телефоном.

Необхідну інформацію клієнти служби зайнятості можуть отримати на сайті Державного центру зайнятості dcz.gov.ua. На сайті  Чернівецького обласного центру зайнятості chn.dcz.gov.ua та Facebook-сторінці facebook.com/chn.dcz  щоденно оновлюється інформація про вакансії в регіоні.

Зареєстровані безробітні можуть пройти інформаційний семінар із загальних питань зайнятості на Освітньому порталі Державної служби зайнятості. Також на цьому сайті є можливість онлайн за адресою skills.dcz.gov.ua/course-cat/dlya-naselennya пройти наступні курси «Здобуття робітничих професій у навчальних закладах ДСЗ», «Створення резюме на сайті», «Як знайти роботу своєї мрії» та «Як започаткувати власну справу».

Для організації співпраці із роботодавцями фахівці служби зайнятості будуть працювати дистанційно.