У рамках проведення IX засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва в ТПП України

Відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум

Відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум

11 березня 2020 року в рамках проведення IX засідання Українсько-чеської Міжурядової комісії з питань економічного, промислового та науково-технічного співробітництва в Торгово-промисловій палаті України відбудеться Українсько-чеський бізнес-форум.

Співорганізаторами Форуму виступають Торгово-промислова палата України спільно із Союзом промисловості га транспорту Чеської Республіки та Палатою Чеської Республіки з економічних зв'язків з країнами СНД за підтримки Посольства ЧР в Україні та Посольства України у ЧР.

Програма заходу включатиме пленарну частину, в якій будуть висвітлені найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-чеського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Чехії та інші актуальні питання, після чого відбудуться B2В-переговори між представниками ділових кіл України та Чехії.

До участі у форумі запрошуються українські компанії, зацікавлені у налагодженні коопераційних стосунків з Чеською Республікою, представники державних установ та органів влади.

Пріоритетними напрямками українсько-чеського ділового співробітництва традиційно є: промисловість, конвенціональна та альтернативна енергетика. енергоефективність та енергозбереження, транспорт, логістика, туризм, сільське господарство та сфера ВПК.

Робочі мови заходу - українська, чеська та англійська (переклад забезпечується).

Дата проведення: 11 березня 2020 року, 10.00 (час може уточнюватись)

Місце проведення: ТПП України, зала «Колізей» (Київ, вулиця Велика Житомирська,33)

Для представників системи ТПП України та державних установ участь безкоштовна. Реєстрація та оплата у часті - через сайт ТПП України (htpps://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/ukrayinsko-cheskii-biznes-forum-2).

За більш детальною інформацією звертатись за тел.: (044) 461 98 07, (044) 461 98 08.