На Буковині завершила роботу Всеукраїнська школа молодого політика

На Буковині завершила роботу Всеукраїнська школа молодого політика

Друга Всеукраїнська школа молодого політика відбулася на базі Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

Організував захід Студентський парламент юридичного факультету ЧНУ за підтримки управління молоді та спорту Чернівецької ОДА.

Учасниками проєкту стали більше сотні студентів, членів громадських організацій зі всієї України.

Спікерами та тренерами заходу були Народні депутати України (Олена Лис, Юрій Камельчук, Юлія Гришина, Інна Совсун, Георгій Мазурашу), телеведуча ТСН на 1+1 Наталія Мосейчук та політтехнологи із Центру політичної освіти Борис Трейгерман і Маруф Махмудов.

Всеукраїнська школа молодого політика – це серія освітніх тренінгів, що передбачають поєднання як виступів спікерів, які мають досвід у політичній сфері, так і практичного закріплення отриманих знань шляхом створення стратегій розвитку країни учасниками.

Захід зорганізовано для підвищення політичної культури молодого покоління, подолання абсентеїзму та формування нових навичок у сучасної молоді, яка покликана змінювати державу та край на краще.

Один день учасники ІІ Всеукраїнської школи молодого політика провели у Києві, навчання відбувалися на базі Кабінету Міністрів України та Освітнього центру Верховної Ради України.

У стінах Освітнього центру Верховної Ради України відбулась тренінгова зустріч із Народною депутаткою України Іриною Верещук, яка відповідала на актуальні та відверті запитання учасників.

До зустрічі доєдналась Народна депутатка України від Чернівців Олена Лис, Голова комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергей Бабак.

Із випускниками Школи також зустрілись Роман Грищук, Олександр Скічко, Юрій Камельчук та Георгій Мазурашу.

Робочий день у Києві завершився зустріччю оргкомітету Школи із ведучою «ТСН» телеканалу 1+1 Наталією Мосейчук, яка провела студентам екскурсію телеканалом.