Представників регіонів націлювали на активізацію роботи щодо залучення молоді до активного відпочинку та популяризація здорового способу життя


  • 16/11/2018
Представників регіонів націлювали на активізацію роботи щодо залучення молоді до активного відпочинку та популяризація здорового способу життя

Протягом 14-16 листопада представник управління молоді та спорту облдержадміністрації Вадим Ткач брав участь у Всеукраїнській акції, спрямованій на підвищення рівня здоров’я молоді у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичній акції «Відповідальність починається з мене». Захід відбувся у Києві і його організатором є Міністерство молоді та спорту України.

Мета акції -  пропагування здорового способу життя та практичного залучення до нього якомога більшої кількості молоді. Здоровий спосіб життя не лише сприяє зміцненню фізичного здоров’я, соціального благополуччя, соціально-економічного та гуманітарного потенціалу нації, але й виступає суттєвим чинником соціалізації особистості.

Проведення Всеукраїнської акції  відбулось за участі відповідальних працівників за проведення акції «Відповідальність починається з мене» з кожної області та  громадських організацій.

В області планується активізація роботи щодо залучення молоді до активного відпочинку, популяризація здорового способу життя в молодіжному середовищі, зокрема, шляхом проведення тематичних акцій, залучення до цієї роботи інститутів громадянського суспільства.

Коментарі