На Буковині працює цілодобова «гаряча лінія» щодо коронавірусу

На Буковині працює цілодобова «гаряча лінія» щодо коронавірусу

Прикордонники на контрольно-пропускному пункті «Порубне» продовжують вимірювати температуру особам, які повернулися з країн, де вирує коронавірусна інфекція.

Крім того, людям вручають пам’ятки з інформацією щодо їхніх подальших дій задля профілактики COVID-19. У них також вказано номер телефону головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги або ж номер керівника амбулаторії за місцем проживання.

Як розповіла заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук, за вказаними у пам’ятці номерами ці люди можуть звертатися за консультаціями для уточнення своїх подальших дій, не викликаючи лікаря додому.

Окрім цього, у Чернівецькій області запрацювала цілодобова «гаряча лінія» для інформування населення щодо отримання медичної допомоги  у разі появи симптомів, схожих на коронавірус COVID-19.

На неї радять телефонувати всім, хто перебував у країнах із зареєстрованими випадками COViD-19 у разі погіршення самопочуття, навіть якщо під час перетину кордону вони не мали проблем зі здоров’ям.

Телефон цілодобової гарячої лінії: 066 084 93 13.