Форум ділових можливостей: Україна-Білорусь 2020

Налогодження зовнішньоекономічних зв`язків із Білорусією

Налогодження зовнішньоекономічних зв`язків із Білорусією

За інформацією Посольства України в Республіці Білорусь, 1-2 квітня 2020 року у м. Мінськ (Білорусь) відбудеться «Форум ділових можливостей: Україна-Білорусь 2020»

Основною метою заходу є ознайомлення представників українського малого та середнього бізнесу з особливостями виходу та роботи на білоруському ринку, практичним досвідом роботи українських компаній та бізнесменів в Республіці Білорусь, рекомендаціями щодо участі бізнесу в заходах Третього форуму регіонів України та Білорусі, інструментами захисту власних інтересів в досудовому порядку, а також розширення ділових контактів українського малого та середнього бізнесу в Республіці Білорусь.

Для цього заплановано проведення пленарного засідання, ділових переговорів з білоруською стороною, а також відвідування компаній, в т.ч. спільного українсько-білоруського підприємства-резидента Вільної економічної зони «Мінськ» (проєкт програми Форуму ділових можливостей додається).

У разі зацікавленості необхідно зареєструватись не пізніше 05 березня 2020 року за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfT0qb39UllJizf_Pyd2cnzPNr4PJNvYcZCvLhItmQwxjigvQ/viewform.

Формування української делегації бізнесових кіл та координацію їх участі у Форумі здійснює ТПП України (загальна інформація, фінансові умови участі та контактні дані уповноважених представників розміщені на Інтернет-сайті ТПП України і доступні за посиланням – https://www.ucci.org.ua/events/forums-and-conferences/forum-dilovikh-mozhlivostei-ukrayina-bilorus-2020).
До співпраці у рамках підготовки до проведення форуму, разом з ТПП України, буде залучено Український союз промисловців і підприємців, Раду експортерів та інвесторів при МЗС України, інші установи.