Буковину відвідала заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій

Буковину відвідала заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій

Заступниця міністра освіти і науки України Любомира Мандзій перебувала із робочим візитом на Буковині.

Вона зустрілася із керівниками органів управління освітою районних державних адміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, директорами чернівецьких шкіл та опорних закладів.

Любомира Мандзій розповіла про цільові субвенції,  спрямовані цього року на якісний розвиток освіти у регіонах, підкреслила важливість підтримки вчителями один одного у прагненні до самоосвіти і підвищені власної кваліфікації.

Також на зустрічі було презентовано можливості професійного розвитку педагога за новою програмою від Міністерства, обговорено освітній процес у пілотних школах.

– Відтепер участь у вебінарах, тренінгах та семінарах також є формою підвищення кваліфікації. Педагог може сам спланувати процес, головне, аби упродовж 5 років набрати 150 навчальних годин. Також можна поєднувати різні форми підвищення кваліфікації за власним бажанням, – зазначила заступниця міністра освіти і науки.

Любомира Мандзій також взяла участь у круглому столі із педагогами закладів освіти, у яких навчають мовами національних меншин, та представниками громадських організацій Чернівців. Обговорювали проєкт Державного стандарту базової середньої освіти (мовно-літературна галузь).