Табори в Чернівецькій області сприяють не лише відпочинку та оздоровленню дітей, але й вивченню іноземних мов


  • 18/07/2017
Табори в Чернівецькій області сприяють не лише відпочинку та оздоровленню дітей, але й вивченню іноземних мов

Станом на 17 липня 2017 року в обласних стаціонарних таборах оздоровлено 3464 дітей.Про це сьогодні під час прес-конференції повідомив начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Богдан Вітовський.

Окрім цього посадовець розповів, що разом із пришкільними таборами з денним перебуванням закінчили свою роботу 186 літніх мовних таборів  для учнівської молоді, яка бажає поглибити свої знання з іноземних мов (англійської, німецької, французької) на базі загальноосвітніх закладах області.

У 26 літніх мовних таборах працювало 14 волонтерів (іноземців) в рамках Всеукраїнської програми «GoCamp» та 6 від Корпусу миру США.

«Дана програма охопила 7591 дитину, дала змогу побувати у багатокультурному середовищі, навчитися працювати в команді, критично мислити та бути толерантними до інших, - зазначив Богдан Вітовський. -Метою цієї програми було надихнути молодь вільно володіти іноземними мовами та бути відкритими до інших культур. Діти взяли участь у реалізації захоплюючих проектів і завдань, поспілкуватись з іноземними волонтерами та відпочили».

Коментарі