Новини

Одним із стратегічних напрямків державної антикорупційної політики є формування в суспільстві ідеї нетерпимості до корупції, перетворення громадянина на ключового носія політичної волі у сфері подолання корупції, зокрема, виховання у молоді нульової толерантності стосовно корупційних проявів.

21 вересня 2017 року в.о. завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Манастирський провів робочу зустріч з головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області  Роксоланою Саламанович   щодо обміну досвіду з питань виконання завдань віднесених до їх компетенції.

14.07.2017 в.о. завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Ю.Манастирський провів робочу зустріч з головним спеціалістом з питань запобігання корупції Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області М.Миглей  щодо обміну досвіду з питань виконання завдань віднесених до їх компетенції.

Важливим аспектом запобігання проявам корупції - це виконання заходів фінансового контролю щодо доходів, витрат та майна публічних службовців. Такі вимоги передбачені розділом VII«Фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції».

Сьогодні, 22 листопада,  головний спеціаліст сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Ю. Манастирський взяв участь у семінарі-тренінгу «Конфлікт інтересів – виявляємо, не допускаємо, врегульовуємо», який проведено   з ініціативи Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми Розвитку ООН в м. Івано-Франківськ.

З 15 серпня цього року Національне агентство з питань запобігання корупції вводить в дію систему електронного декларування доходів особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Про це заявив Прем’єр - міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду в середу.

18 травня 2016 року у Верховній Раді України відбулись  парламентські слухання на тему: «Стан реалізації засад антикорупційної політики в Україні». Чернівецьку обласну адміністрацію у слуханнях представив завідувач сектору питань запобігання та виявлення корупції апарату облдержадміністрації Віталій Савкін.

Від сьогодні набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей подання службовими особами декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру у 2016 році».

Важливий аспект запобігання проявам корупції – виконання заходів фінансового контролю щодо доходів та витрат публічних службовців. Такі вимоги передбачені статтею 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції». Зазначена  норма  встановлює обов’язкову  вимогу щодо щорічного подання декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру.

17 лютого завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації Віталій Савкін взяв участь у засіданні координаційної наради керівників військових правоохоронних органів Чернівецького гарнізону, на якій, зокрема, йшлося про стан запобігання та протидії злочинності та корупції  у 2015 році на теренах Буковини.

-