Новини

Обласною державною адміністрацією підготовлено проект антикорупційної програми Чернівецької  обласної державної адміністрації на 2018 рік.

Назва проекту винесеного на обговорення:
Розпорядження обласної державної адміністрації «Про затвердження антикорупційної програми Чернівецької обласної державної адміністрації на 2018 рік»  (далі – розпорядження).

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення:
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації.

 

Найменування органу виконавчої влади, який проводить обговорення:
Сектор з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації.

 

Запрошуємо представників громадськості та експертів долучитися до процесу проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності обласної державної адміністрації. Якщо вам відома інформація про причини та умови, що призводять до вчинення корупційних чи пов’язаних з корупцією правопорушень при цьому у вас є пропозиції як їх усунути, звертайтесь з відповідними пропозиціями до сектору з питань запобігання та виявлення корупції апарату обласної державної адміністрації за телефоном 55-26-43 або на електронну адресу: korup_oda@ukr.net.  Звертаємо увагу, що йдеться не про випадки корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, а про чинники та ризики, що можуть їх спричинити.

Одним із стратегічних напрямків державної антикорупційної політики є формування в суспільстві ідеї нетерпимості до корупції, перетворення громадянина на ключового носія політичної волі у сфері подолання корупції, зокрема, виховання у молоді нульової толерантності стосовно корупційних проявів.

21 вересня 2017 року в.о. завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Юрій Манастирський провів робочу зустріч з головним спеціалістом з питань запобігання та виявлення корупції Управління Західного офісу Держаудитслужби в Чернівецькій області  Роксоланою Саламанович   щодо обміну досвіду з питань виконання завдань віднесених до їх компетенції.

14.07.2017 в.о. завідувача сектору з питань запобігання корупції апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Ю.Манастирський провів робочу зустріч з головним спеціалістом з питань запобігання корупції Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області М.Миглей  щодо обміну досвіду з питань виконання завдань віднесених до їх компетенції.

Важливим аспектом запобігання проявам корупції - це виконання заходів фінансового контролю щодо доходів, витрат та майна публічних службовців. Такі вимоги передбачені розділом VII«Фінансовий контроль» Закону України «Про запобігання корупції».

-