Зовнішньо-торгівельна зона «Ніагара»

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

 

1 серпня 2017 року почала діяти Угода про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою (CUTFA).

Український бізнес може зробити справжній економічний прорив. Канадські партнери прагнуть до співпраці. Активно працює Канадсько-Українська Торгова Палата (CUCC), Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), багато інших проектів. В Канаді проживає велика українська діаспора, етнічні українці є серед канадських урядовців, депутатів парламенту. Тому зараз, з початком дії Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою є чудові можливості для початку української експансії на ринки Північної Америки. Для цього потрібно відчути себе впевненим та повноцінним суб’єктом світової економіки та почати поступово діяти. Перші зусилля спрямувати на доведення власної адекватності, передбачуваності, амбітності, вміння працювати в команді та зарекомендувати себе партнером, якому можна довіряти. Український бізнес має навчитись відкрито і чітко заявляти про себе, власну мотивацію та мету бізнесу. Має почати системно формувати репутацію, яка на Заході є первинною умовою для досягнення успіху.

Команда Ради делегації до Зовнішньо-торгівельної зони «Ніагара» (28 лютого – 7 березня 2018 року) шукає українських бізнесменів саме з такими якостями. Їх чекає керівництво Зовнішньо-торгівельної зони «Ніагара» (провінція Онтаріо, Канада), щоб сприяти виходу на ринки Північної Америки: Канади, США. Тут є можливості безмитного ввезення товарів, податкові пільги, «єдине вікно оформлення документації», організований вихід на більш ніж 600 компаній       (баєри, дистриб’ютори, торговельні мережі), пакет супутніх сервісів (логістика, складські приміщення можливість перефасування, перепакування, складання/розбирання продукції під потреби ринку Канади і США), кадрове забезпечення, доступ до фінансових інструментів.

Окрім можливостей експорту товарів, канадські партнери очікують відкриття в Канаді компаній з українськими власниками та капіталом, створення глобальних торгівельних альянсів. Зараз формується делегація з числа амбітних українських бізнесменів для поїздки до Зовнішньо-торгівельної зони «Ніагара», яка запланована на початок березня 2018 року. Створено спеціальний сайт делегації: https://niagara.studyaction.ca/. На ньому є вичерпна інформація. Участь у делегації – лише один із практичних інструментів реалізації цих можливостей.

Щодо питань участі звертайтесь на електронну пошту: niagara@studyaction.ca, а також від організаторів делегації за тел.  +380503159993 (Віталій Нестеренко).

 

Коротка інформація про CUTFA: Буклет ЗВТ-Канада.pdf

-