Виставка м'ясної індустрії «Industria carnii la raft» у м. Брашов (Румунія)

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

За інформацією Ради експортерів та інвесторів при МЗС України та Посольства України в Румунії, з 25 по 27 квітня 2018 року у м. Брашов (Румунія) відбудеться конференція-виставка м'ясної індустрії "Industriacarniilaraft".

Конференція пропонує переговорну платформу для експертів м'ясної продукції, тваринництва та роздрібної торгівлі. Очікується, що у заході візьмуть участь більше ніж 200 представників м'ясної промисловості та суміжних галузей, постачальників сировини, матеріалів, пакувального обладнання.

Порядок денний передбачає обговорення актуальних питань щодо лінії росту в сучасній торгівлі, онлайн-торгівлі, експорту м'яса в роздрібні мережі, тенденції та показники споживчих переваг, роль готової їжі, розвиток місцевих брендів і інші теми, що стосуються упаковки продукції, оптимізації виробничих процесів та професійної підготовки фахівців. Завдяки участі у даному заході з’явиться багато можливостей для просування, серед яких: можливість представити свою компанію, товари чи послуги, зробивши виступ або організувавши виставковий стенд із дегустацією, демонстрацією технології тощо. 

Контактна інформація організаторів для зацікавлених взяти участь у згаданих заходах:

Flavius MARIN

тел.: +4 0734 333 589, тел/факс: +4 021.450.50.64,

e-mail: flavius.marin@industriacarnii.roflavius.marin@agrofood.ro ,

сайт:  www.industriacarnii.ro,  www.agrofood.ro

-