Інформаційне повідомлення про проведення електронних консультацій з громадськістю щодо проекту розпорядження обласної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Зміст проекту винесеного на обговорення:
обговорення проекту розпорядження облдержадміністрації «Про проведення консультацій з громадськістю структурними підрозділами обласної державної адміністрації, районними державними адміністраціями та сприяння проведенню громадської експертизи діяльності обласної державної адміністрації» (далі – розпорядження).

 

Мета розроблення проекту: налагодження ефективного діалогу та партнерських відносин органів державної влади з інститутами громадянського суспільства та забезпечення координації діяльності структурних підрозділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій під час планування, організації та проведення консультацій з громадськістю, сприяння проведенню громадської експертизи їх діяльності.

 

Мета проведення електронної консультацій з громадськістю:
збір пропозицій та зауважень до вищезазначеного проекту розпорядження.

 

Текст проекту розпорядження розміщено на офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації - (рубрика «Консультації з громадськістю»).

 

Строк подання пропозицій та зауважень: до 30 травня 2017 року.

Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (0372) 55-26-74.

 

Контактні особи:  Нос Леся Іванівна – начальник відділу комунікацій з громадськістю облдержадміністрації.

 

Електронна скринька для подання пропозицій в режимі електронного листування: buc_uvp@ukr.net

 

Письмові пропозиції надсилати за адресою: 58010, м.Чернівці, вул. Грушевського,1 Чернівецька обласна державна адміністрація, відділ комунікацій з громадськістю.

 

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 5 червня 2017 року на веб-сайті Чернівецької обласної державної адміністрації www.bukoda.gov.ua

-