ФИЩУК ОЛЕКСАНДР ГЕОРГІЙОВИЧ

Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

 

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Фищук Олександр Георгійович

Працює

 

голова Чернівецької обласної державної адміністрації з 6 лютого 2015 року

Громадянство

 

України

Число, місяць і рік народження

 

12 січня 1958 року

 

Місце народження

 

с. Борівці Кіцманського району Чернівецької області

 

Освіта

 

вища, 1984, Чернівецький державний університет, фізика, фізик, викладач;

1992, Чернівецький державний університет, економіка і соціологія праці, економіст

 

Нагоpоди, почесні звання

 

подяка Президента України (1999), нагрудний знак «Почесний працівник державної податкової служби України» (2007)

 

Прийняття Присяги державного службовця

 

15 липня 1994 року

 

Ранг державного службовця

 

1 (27.11.2014)

 

Загальний стаж роботи

 

понад 37 років

 

Стаж державної служби

 

понад 26 років

 

Депутат ради

 

обирався депутатом Чернівецької обласної ради ХХІV скликання, народний депутат України VІІ скликання

 

 

Т р у д о в а   д і я л ь н і с т ь

 

03.1976-05.1976

 

водій Кіцманського АТП

 

05.1976-05.1978

 

строкова військова служба

 

12.1978 -01.1979

 

інструктор з автосправи Ставчанського навчально-виробничого комбінату Кіцманського району Чернівецької області

 

01.1979-07.1984

 

слухач підготовчого відділення, студент Чернівецького державного університету

 

10.1984-01.1986

 

майстер цеху заводу «Гравітон», м. Чернівці

 

01.1986-06.1989

 

слюсар, старший майстер Чернівецького гумовзуттєвого заводу

 

06.1989-07.1990

 

інспектор районного комітету народного контролю, м. Чернівці

 

07.1990-11.1996

 

старший державний податковий інспектор, начальник відділу, заступник начальника, перший заступник начальника Державної податкової інспекції  м. Чернівців

 

11.1996-02.1998

 

перший заступник голови Державної податкової адміністрації в м. Чернівцях

 

02.1998-08.1998

 

начальник управління, перший заступник начальника Державної податкової інспекції у м. Чернівцях

 

08.1998-03.2005

 

голова Кіцманської районної державної адміністрації Чернівецької області

 

03.2005-12.2011

 

голова Державної податкової адміністрації в Чернівецькій області

 

07.2012-11.2012

 

заступник голови громадської організації «Фронт Змін» у Чернівецькій області

 

12.2012-11.2014

 

народний депутат України

 

02.2015- до цього часу

 

голова Чернівецької обласної державної адміністрації

 

               

Відомості про майно, доходи, видатки і зобов’язання фінансового характеру за 2015 рік

 

 

                                                                                    

                                                                                              

-