З початку року з метою профілактики правопорушень серед дітей, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності проведено 116 профілактичних рейдів

16.04.2018 | 11:14
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Протягом 1 кварталу 2018 року з метою профілактики правопорушень серед дітей, запобігання дитячій бездоглядності і безпритульності рейдовими групами у складі працівників служб у справах дітей обласної державної адміністрації, поліції та посадових осіб інших управлінь було проведено 116 профілактичних рейдів «Діти вулиці» та «Вокзал», в ході яких відпрацьовано місця масового відпочинку, заклади торгівлі, розважальні заклади, комп’ютерні клуби.

В результаті проведення профілактичних рейдів було виявлено 49 дітей (всі мешканці нашої області), з яких: 9 дітей було попереджено, 21 дитина вилучена з вулиці, 12 – з розважальних закладів, 7 – з сім’ї.

Найбільше виявлених дітей – це діти підліткового віку, а саме із загальної суми виявлених дітей 36 – діти від 14 до 18 років.

Під час проведення рейдів виявлено 2 дітей, які вживали спиртні напої, та зафіксовано 3 порушення правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами.

Окрім того, рейдовими групами було обстежено умови проживання 242 сімей, які перебувають у складних життєвих ситуаціях, внаслідок чого 213 батьків було попереджено, 36 – ініційовано притягнення до відповідальності.

За результатами проведення профілактичних рейдів 33 дитини повернено в сім’ю, 1 – до навчальних закладів, 6 дітей влаштовано до притулку для дітей.

-