Вивчається попит на об’єкт оренди

21.04.2017 | 15:07
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

Регіональне відділення Фонду державного майна оголошує про намір передати в оренду приміщення будівлі гаражу-спортзалу (літ.АІ) та вбудовані приміщення першого поверху адміністративної будівлі (літ.А) за адресою: м. Чернівці, вул. Комарова, 1А. З метою розміщення - розміщення майстерні, що здійснює технічне обслуговування (миття) автомобілів. Загальна площа об’єкта: 201,80 кв. м. Максимально можливий строк оренди:  5 років.

Заяви  про  оренду  зазначених об’єктів приймаються протягом десяти робочих днів після опублікування даного оголошення в газеті „Відомості приватизації” (публікація запланована на 12.04.2017р.), за адресою: м. Чернівці,  вул. Л.Кобилиці, 21А, РВ  ФДМУ по Чернівецькій області, конт. тел. 55-42-35. Заяви надаються в окремому конверті з написом “Заява про оренду” з зазначенням найменування та місцезнаходження об’єкта оренди.

У разі надходження двох і більше заяв на один об’єкт оренди орендодавець оголосить конкурс на право його оренди відповідно до вимог абз.3 частини четвертої  ст. 9 Закону України «Про оренду державного та комунального майна».

Телефон для довідок: (0372)554235.

 

-