Відбулось засідання оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо погіршення погодних умов в Україні

20.04.2017 | 17:54
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail

20 квітня  під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Геннадія Зубка відбулося засідання оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо погіршення погодних умов в Україні.

Від Чернівецької області участь у заході взяли заступник голови обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, начальник управління цивільного захисту населення облдержадміністрації Олексій Гайдай, т.в.о. начальника Управління ДСНС України у Чернівецькій області Андрій Мамавко та керівники відповідних служб.
Під час заходу присутніх поінформовано про ускладнення погодних умов в Україні на найближчі дні та прогнозовані надзвичайні ситуації, які можуть статися за таких умов.

«На сьогодні знеструмлено 199 населених пунктів, вчора ця цифра сягала 505. Робота всіх служб на місцях повністю організована і вже відновлено електропостачання в більш ніж 300 населених пунктах. Працюють регіональні штаби з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Запорізькій областях, які забезпечують координацію всіх служб», - повідомив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр акцентував на необхідності організації стабільного життєзабезпечення населених пунктів, особливо соціальних об’єктів – шкіл, дитячих садочків, лікарень.

«Є небезпека переміщення циклону в Карпатський регіон, Одеську та Миколаївську області, 21 квітня – на Буковину, Хмельниччину, Вінниччину, Кіровоградщину. Тому ще раз наголошую на злагодженій роботі всіх служб, і в першу чергу це стосується Укравтодору, Нацполіції, енергетиків на місцях та їх оперативна координація з ДСНС. Головне – забезпечити безпеку громадян на транспортних шляхах», - зазначив Геннадій Зубко.

Він також наголосив на тому, щопершочергово слід провести інформування населення щодо погіршення погодних умов в найближчі дні та застерегти людей від можливих наслідків. Також увагу звернуто на важливості організації чергування техніки на ускладнених ділянках дороги, особливо на гірських перевалах.

 

-